Дитячий садок №202 Група ''Вишенька''

Як одягти дитину восени:

готуємо до нового сезону

Як одягти дитину восени. Восени існує три типи погодних умов, під яки потрібно підбирати одяг для карапуза. Важливо пам'ятати, що занадто теплий одяг "про всяк випадок" - це не вихід. Під час прогулянки діти бігають, стрибають, відповідно, потіють і моментально замерзають на холоді. Як одягти дитину восени, щоб йому було комфортно?

Тепла і дощова погода

На вулиці все ще сяє сонечко, але осінь нагадує про себе дощиком, а іноді і справжніми зливами. І тепер головним завданням стає - непромокнути. Незамінні в таку погоду є гумові чобітки, але у них є один мінус: ноги в них не дихають. Тому перед прогулянкою одягніть під чоботи щільні шкарпетки з бавовни.

Ще одна осіння неприємність - вітер. Тому, виходячи на вулицю, на светрик слід одягнути вітровку, що непромокає та не продувається.  Вона захистить малюка і від вітру, і від перегріву.

Холодна та дощова погода

В таку погоду особливу увагу приділяти саме білизні дитини. Щоб дитина не змерзла, під звичайний одяг одягніть щільно прилягаючу футболку з довгим рукавом та колготки. Верхній одяг як і раніше повинен бути непромокаючим.

Холодна і суха погода

Найкраще в такі дні згадати про користь багатошарового одягу. Одягніть на дитину, наприклад, водолазку, теплий светрик , а зверху - не дуже теплу куртку. Ноги нехай будуть одягнені в колготки, рейтузи і штанці. Набір одягу зігріє краще, ніж ватяні штани або зимовий комбінезон з утепювачем.

І пам'ятайте: дитинство - це чарівна пора, в якій немає похмурих днів, пронизливих холодних вітрів або неприємного дощу. Дитина любить грати на вулиці при будь-якій погоді. Тому ваше завдання - забезпечити йому комфорт, щоб він міг радіти життю, не замислюючись про погоду.

Создан 10 окт 2015